курінь імені Тараса Бульби
Україна, Львів
курінний - Тарас Коропась
зв'язковий - Юрій Гвоздович, ЛЧ
upu41@plast.org.ua
Ось і закінчився "Осінній рейд"

10.10.2007

Додав: Юрій Гвоздович

Осінь добігає до своєї середини і разом з тим усі чекають кількох подій, що є заплановані на жовтень, для одних це крайова спартакіада в Івано Франківську, для інших це загальний збір станиці Львів, а для членів куреня тараса Бульби це і спартакіада і осінній рейд в яких хлопці планують брати і беруть участь.

Інтенсивно пройшли вихідні, які припали на 6-7 жовтня ц.р. або кажучи точніше ще й 5 жовтня, бо був це день заїзду на замагання з пішого мандрівництва "Осінній Рейд".

Так от, після деяких "приготувань" члени нашого куреня з команди "Чіпси" домовились, що виїздити на місце старту будемо 5 числа так як і рекомендував провід рейду. Вирішено було зібратись 19.45 при касах, що на приміському вокзалі, а як хто зможе швидше то на нашій "любій" станиці, що по вул. Шептицьких, 16 о 18.00. Як не дивно але усі до 19.00 зібрались на станиці і були це: Юрій Богуш, Кулак Роман, Маркіян Брозь, Любко Вірт, Назар Партика, Курило Святослав, Патерко Олексій, Пахолків Михайло, а також капітан і головний орієнтувальник нашої команди Максим Колісніченко, і в ролі спостерігача і виховника Юрій Гвоздович.

Купивши "вдоста" квитків, ми поплентались із "купою" пластунів з інших куренів на електричку "Львів - Тернопіль", бо був це час її відправлення, а саме 20.32. Довго йдучи вагонами електрички шукаючи місце де можна було б "притулитись" ми дійшли аж до передостаннього вагону, де нас зустріла дуже "приязна" бабуся, яка нас дуже "люблячи" зустріла і "запропонувала" посидіти біля неї, ми не могли відмовити бабусі...

Знами в одному вагоні опинились дівчата з куреня М. Чорної, а також спецкореспондент пластового порталу старший пластун скоб Ярема Дух, ЛЧ. Наша електричка шаленно летіла немов би їй дочепили ще з півсотні вагонів. Добравшись до місця призначення - станції "22-гий кілометр", що пред станцією Старе Село нас зустрів Петро Задорожний, який провів нас до місця ночівлі, а заодно і місця старту.

Юркові Гвоздовичу необхідно було відлучитись від команди на деякий час 6 жовтня, і тому він знайшов собі гідну заміну - Ярему Духа. Ярко не відмовився допомогти нашій команді і зокрема Юркові, за що йому висловлюємо велику вдячність. Хлопці з першої хвилини знайомства полюбили Ярка, і як було видно з усього Ярко їх теж :)

Настав довгоочікуваний ранок, час відкриття, жеребкування, старту і звичайно мандрівки.
Жеребкування "подарувало" нам "3" номер і о годині 08.30 або десь близько цього ми стартували. Гвіздик побажавши нам успіху на старті почав збиратись до Львова на якусь дуже важливу зустріч, зібравшись узяв свій наплічник, табореточку і поплентався до машини Адрія Жовтанецького.

Тих кого цікавить, як відбувалось підкорення перших Контрольних пунктів (надалі КП) команди "Чіпси" до м. Біберка, питайте в учасників команди або в спеціального кореспонента пластового порталу і референта преси та інформації станиці Львів, Яреми Духа.

В м. Біберка біля контрольної точки і букви "х", якщо не помиляюсь, команду наздогнав Юрій Гвоздович, який зранку вимушений був відлучитись. Після цього наш маршрут проходив настипними КП-ками: УПівська криївка що біля с. Волове, КП з переправою, але нажаль коли ми до нього добрались, переправу зняли через достаньо пізну годину і місце ночівлі.

На місці ночівлі нас з нетерпінням чекав провід: Аня Музала - комендантка і Уляна Настащук, яка дуже за нами сумувала :)

Повечерявши ми вляглись спати і проснулись під "мелодійний спів" захриплих хлопячих голосів і бряскіт спорядження але це був час вставати, що ми і зробили. Поснідавши, і будучи в "очікуванні" старту зустрілись з Уляною, яка казала що буде сумувати й надалі, тільки я не зрозумів занами чи за мною :) тут я сміюсь, жарти-жартами але то його знає, хі-хі-хі.

Стартувавши ми відразу помандрували підкорювати вершину яка називалась г. Камула, по дорозі зустрічали багатьох пластунів, які теж були в пошуках цієї гори і контрольної точки зокрема, зустрілись з Христиною Тузяк, яка на відповідь чи вона скучила за нами відповіла: "-Ну канєшно" і почала посміхатись, напевне справді таки скучила :). Наступним КП був замок в с. Свірж, де я випадково зустрів своїх батьків, які приїхали оглянути і прогулятись свіржським замком. Після недовгого мого спілкування з батьками, наша команда зробили знимку і ми помандрували далі. На шляху до наступного КП зустріли коменду куреня Соломії Крушельницької і Володю Мисака який супроводжував дівчат, побажавши їм успіху рушили далі. Добрашись до КП, а була це могила,віддали шану, зробили знимку, знайшли букву і рушили далі. КП 9а надиво легко нам далось, з тих оповідей які ми про нього чули. Зробивши на ньому все необхідне рушили фінішувати, і добравшись до памятника Т. Шевченкові нас зустріла Аня Музала, Уляна Явна, Олег Гула, Андрій Жовтанецький і Уляна Настащук яка відмітила нашу команду. Тепер нас чекав, чи то ми чекали маршрутку яка довезла нас до Львова звідкіля ми усі порозїзджались домів. Ось такі наші вихідні, на мою думку чудові. Для мене немає нічого краще ніж в такому товаристві правести час, відчути їхню братню любов і підтримку, мабуть це те що робить нас такими сильними, такими якими ми є......

Принагідно хочу подякувати організаторам за гарно організовану і сплановану акцію і побажати Вам вчасно здати звіти.
Хай Вам щастить. Успіху....

Новини

13.05.12
СВ 2012
Читати цілу новину...

14.04.12
Курінний вишкіл практичного пластування 2012
Читати цілу новину...

26.03.12
Відвідини виставки пластових видань приуроченої 100-літтю Пласту та екскурсія музеєм Михайла Грушевського
Читати цілу новину...

07.03.12
МПШ 2012
Читати цілу новину...

29.04.11
День Пластової Присяги 2011
Читати цілу новину...

28.02.11
День Пластуна 20:11
Читати цілу новину...

10.12.10
у м. Славське Сколівського р-ну Львівської обл. Відбулась 17 Курінна Рада Бульб
Читати цілу новину...

01.12.10
Курінна рада 2010
Читати цілу новину...

14.07.10
Курінний табір 2010
Читати цілу новину...

19.05.10
КВПП
Читати цілу новину...

Усі новини...