курінь імені Тараса Бульби
Україна, Львів
курінний - Тарас Коропась
зв'язковий - Юрій Гвоздович, ЛЧ
upu41@plast.org.ua
Курінний лещатарський табір - 2008

08.02.2008

Додав: Юрій Гвоздович

Одного світлого дня члени куреня Тараса Бульби запланували їхати на лещатарський табір. І вирішили їхати на гору Грабовець, що не подалік Славське у селі Грабовець.

Настала довгоочікувана п’ятниця коли 8 членів нашого куреня зібралось біля головного вокзалу у Львові о 6-30. Вирушивши зі Львова Мукачівською електричкою, о 7-08 біля станції Щирець підібрали Левка.

Ми (тобто учасники) дістали бойові імена ЧАЙНИКИ і лишень Левко отримав назву Валєра, а от наші виховники були тормозами, але не про це.

Електричка якою ми їхали поламалась і ми простояли приблизно годину поки її ремонтували. І коли рушили далі за деякий час зроуміли, що наступна станція Славське і почали збирати наші речі. Але попереду в нас були значно цікавіші пригоди.... Після електрички ми сіли в чарівний автомобіль під назвою "БОБіК" (марка автомобіля). Це була незабутня подорож детальну інформацію про "Бобік" ви отримаєте в Юрка Богуша та Левка Микитки (не хочу писати є троки цензури за словами Левка про деякий перший урок). А коли ми вилізли з цього звіра, дехто став перший раз на лещата, це був і сміх і гріх...

Дового ми добирались до того Грабовця, а коли добрались то Юрко з Назаром пішли в пошуках  будиночка для ночівлі (ха-ха ми її майже не спали, але знову не про це). Коли зайшли цей „палац” розбирали ліжка і побігли кататися на лижах. Погода була не дуже втішною, але в перший день ми вже вміли трошки возитись. Повечерявши пішли спати, правду кажучи ми не спали десь до 1-2 год. ночі. Творили різне від знімання вікон і до такого "крику" ;) що наш чули напевно у Львові тож бульби ми все ж таки чи ні. А от коли настав ранок всі спали, як після війни, і тільки черговий гурток робив свою справу. Смачно поснідавши пішли кататися. Погода була чудова, як для лещат, так і для нас. Накатавшись в досталь  так і не змогли зупинитись і під вечір коли бугеля закрили ми дружньо доробили трамплін половина з якого вже була готова. От тоді і почи гоцати, до будиночку прийшли, як вбиті ;) але це було приємно. Проте вечір був не таким скучним, як здається на перший погляд ми розмовляли про воїнів УПА, а потім про бабтистів і собак. Повірте це було справді дуже цікаво. На тому був кінець нашого другого дня.

Третій день був посвому класний. На початку дня ми позбирали наплічники, щоб в подальшому не витрачати нашого дорогоцінного часу і пішли кататись, і як то кажуть, покатались ми на славу.

У вечері ми вже йшли через Славськ, всі брудні і змучені але задоволені. А добравшись до славетного міста Львів були достатньо щасливі, хоч кожен з нас бажав ще б залишитись на схилах Грабовця...

На цьому і закінчився наш лещатарський табір, який мав назву "М'ЄСО-2008"

Дата відбуття табору  02.02.2008 по 04.02.2008


Допис підготував пл. прих. Назар Партика

Трохи фоток тут :)


Новини

13.05.12
СВ 2012
Читати цілу новину...

14.04.12
Курінний вишкіл практичного пластування 2012
Читати цілу новину...

26.03.12
Відвідини виставки пластових видань приуроченої 100-літтю Пласту та екскурсія музеєм Михайла Грушевського
Читати цілу новину...

07.03.12
МПШ 2012
Читати цілу новину...

29.04.11
День Пластової Присяги 2011
Читати цілу новину...

28.02.11
День Пластуна 20:11
Читати цілу новину...

10.12.10
у м. Славське Сколівського р-ну Львівської обл. Відбулась 17 Курінна Рада Бульб
Читати цілу новину...

01.12.10
Курінна рада 2010
Читати цілу новину...

14.07.10
Курінний табір 2010
Читати цілу новину...

19.05.10
КВПП
Читати цілу новину...

Усі новини...