курінь імені Тараса Бульби
Україна, Львів
курінний - Тарас Коропась
зв'язковий - Юрій Гвоздович, ЛЧ
upu41@plast.org.ua
З хроніки куреня, частковий сценарій на "День Пластуна - 2004"

18.02.2008

Додав: Юрій Гвоздович

Доброго ранку, дня, ночі!
Публікую матеріали з вистави, яку готував наш курінь на "День Пластуна - 2004", думаю, що інформація буде цікавою, для нашого нового покоління 3:) Успіху! Я вірю в Вас!

коротко МЕТРАЖНИЙ Сюжет

Для "Дня пластуна - 2004"

І – ша сюжетна лінія

Мартин готувався до цих зустрічей з якоюсь хворобливою ретельністю маньяка-гігієніста. Як і завжди будився пів шостої знаючи, що не засне, піднімався, робив сякі-такі вправи, йшов під душ витрачаючи там місячну норму мила і води, голився, потім вдягався і переодягався, і надзвичайно заздалегіть виходив з дому. Цього разу він вперше спізнився. Гаряче сонце змусило його „думаю всі здогадались” вернутись і прийняти ще один гіпер душ. Спізнившись на одну хвилину він не знаходив собі місця, та вона всетаки прийшла, як завжди байдужа, далека і самозакохана.

На сцені з’являється культурний хлопчина солідний і трішки смішний схожий на рагулика, в руках у нього квітки, і можна зробити висновок, що він іде на побачення. Зустрівшись з дівчиною вони починають розмову:

-         Привіт моє сонечко!

-         Здоров козел-л.

-         Моя ласкава, чому ви зі мною так жорстоко поводитесь?

-         Добре, що я взагалі з тобою розмовляю, і взагалі...

-         Мая пані!

-        Ти ж не думаєш, що в нас все було серйозно... Думаєш? (з здивуванням). Мені тебе шкода. Ну все, прощай рагулику.

Він починає плакати і трішки захлинатись у власних сльозах, під час цього він дістає маленький носовичок (розміром 50*50 см.), спочатку витирає сльози, губи і на кінець висмаркавшись, ховає носовик у кишеню з якої його дістав. Вони розходяться, допоки він не сів з протилежного боку сцени від неї, він плаче. В той час, як він сідає, на сцену виходять зелені чоловічки, обступають його і починають „ґвалтувати”. Паралельно цьому з’являється два пацика, які буцім-то є водіями машини і збивають дівчину, яка розлучилась з нашим головним героєм. Після того як зелені чоловічки розбігаються по залі з глядачами на сцені бачимо супер кобіту, яка продовжує плакати. З горя вона лягає під кущ з словами „бжик- бжик і вже не .....”.

Та кожна надія вносить в життя свої зміни. Ці зміни для Мартина стали, аж надто вагомими.

ІІ – га сюжетна лінія

Життя Оленки було таким скаліченим, розміреним і непередбаченим. Вчитись відповідати – основні події дня, а особисте життя – на це не має часу.

Кобіта з вигляду страшненька, з косичками, з веснянками та в панчохах одним словом страх Божий. Вертаючись пізно-пізно ввечері з бібліотеки, до неї чіпляються два „пацанчіка”

-         Прівєтік Альона, шо делаєш?

Починають „дьоргати” за косички, один з них піднімає спідницю, а там жах – волохаті ноги, а також здоровенні звисаючі райтузи.

-         Пашлі развлєчьомса. Та шоти пашлі.

-         Та ні хлопці, я в бібліотеці затрималась, тай в загалі що ви такі безтактні?...

В той же момент, коли вони ображали дівчину, з’явилися зелені чоловічки і почали бити цих „пацанчіків”. Після цього, обступають її з усіх сторін і починають процедуру, коли вони розходяться на її місці з’являється супер фацет. Він незадоволений і дуже стомлений.

Він підходить до куща і зустрічає її. Вони відразу закохуються один в одного. Зелені чоловічки дістають кульки у вигляді сердечок і бігають навколо них.

А цього дня подія сталась просто надзвичайна. Ці двоє представників особливої субкультури явно хотіли щось конкретне....

На завершення виходить мудак і без інтонації розказує віршик. Зелені чоловічки, які стоять серед публіки по завершенні його вірша починають кидати в нього різний непотріб.

 /The end/

Новини

13.05.12
СВ 2012
Читати цілу новину...

14.04.12
Курінний вишкіл практичного пластування 2012
Читати цілу новину...

26.03.12
Відвідини виставки пластових видань приуроченої 100-літтю Пласту та екскурсія музеєм Михайла Грушевського
Читати цілу новину...

07.03.12
МПШ 2012
Читати цілу новину...

29.04.11
День Пластової Присяги 2011
Читати цілу новину...

28.02.11
День Пластуна 20:11
Читати цілу новину...

10.12.10
у м. Славське Сколівського р-ну Львівської обл. Відбулась 17 Курінна Рада Бульб
Читати цілу новину...

01.12.10
Курінна рада 2010
Читати цілу новину...

14.07.10
Курінний табір 2010
Читати цілу новину...

19.05.10
КВПП
Читати цілу новину...

Усі новини...