курінь імені Тараса Бульби
Україна, Львів
курінний - Тарас Коропась
зв'язковий - Юрій Гвоздович, ЛЧ
upu41@plast.org.ua
Свято весни 2009

30.05.2009

Додав: Святослав Курило

з 23 до 25 липня 2009 року відбувалося свято весни львівської округи. Наш курінь приймав в ньому участь і показав досить непоганий результат. Хоч ми і не взяли ніякого місця в змагах про те брама в нас була найкраща(це думка не тільки  членів нашого куреня)!!! і загалом в табірництві ми показали дуже хороший результат. А так вашій увазі можемо показати тільки команди переможці змагів,але думаю шо скоро можна буде побачити загальний рейтенг куренів.
ПЕРЕМОЖЦІ ЗМАГІВ:

      Ітелектуальний

 

      Хлопці:

1.      к.ч.43 імені П.Орлика, к.ч.73 імені І.Богуна

  1. ст. Миколаїв
  2. к.ч.7 імені П.Конашевича-Сагайдачного

 

      Дівчата

  1.  к.ч.54 імені Г.Коренець
  2. к.ч.26 імені О.Пчілки
  3. к.ч.52 імені М.Чорної

 

      Куховарення

 

      Хлопці

1.      підг. курінь імені Байди Вишневецького

2.      к.ч.53 імені Є.Коновальця

3.      к.ч.69 імені Б.Хмельницького

     

      Дівчата

1.      к.ч.36 імені А.Ярославни

2.      к.ч.14 імені С.Крушельницької

3.      к.ч.52 імені М.Чорної

 

     Лисячий біг

    

     Хлопці

   1.  к.ч.53 імені Є.Коновальця

   2.  ст. Дрогобич

   3.  к.ч.81 імені Онишкевича

 

     Дівчата

1.      к.ч.4 імені Н.Лісовської

2.      к.ч.52 імені М.Чорної

3.      к.ч.36 імені А.Ярославни

 

     Нічна ілюмінація

 

     Хлопці

 

1.      ст. Городок, к.ч.23 імені С.Бандери

2.      к.ч.7 імені П.Конашевича-Сагайдачного, к.ч.53 імені Є.Коновальця

3.      к.ч.1 імені Д.Галицького, ст.Миколаїв

 

     Дівчата

 

1.      к.ч.36 імені А.Ярославни

2.      к.ч.52 імені М.Чорної, к.ч.26 імені О.Пчілки

3.      к.ч.14 імені С.Крушельницької, к.ч.32 імені О.Кульчицької

 

 

 

      Піонірка

 

      Хлопці

 

1.   підг. курінь імені І.Багряного

2.      к.ч.43 імені П.Орлика

3.      ст. Миколаїв, підг. курінь імені Байди Вишневецького

 

  Дівчата

 

1.      к.ч.8 імені О.Басараб, к.ч.52 імені М.Чорної

2.      к.ч.14 імені С.Крушельницької

3.      к.ч.26 імені О.Пчілки

 

      ПМД

 

      Хлопці

 

1.      к.ч.69 імені Б.Хмельницького

2.      ст. Миколаїв

3.      к.ч.73 імені І.Богуна

 

  Дівчата

 

1.      к.ч.14 імені С.Крушельницької

2.      к.ч.54 імені Г.Коренець, к.ч.4 імені Н.Лісовської

3.      к.ч.12 імені М.Чурай

 

     Впоряд

  

     Хлопці

 

1.      к.ч.43 імені П.Орлика

2.      підг. курінь імені І.Багряного

3.      к.ч.73 імені І.Богуна, к.ч.7 імені П.Конашевича-Сагайдачного

 

    Дівчата

 

1.      к.ч.26 імені О.Пчілки

2.      к.ч.52 імені М.Чорної

3.      к.ч.2 імені О.Степанів

 

    Сигналка

 

     Хлопці

 

1.      к.ч.73 імені І.Богуна

2.      к.ч.7 імені П.Конашевича-Сагайдачного

3.      к.ч.3 імені І.Виговського

 

 

 

     Дівчата

 

1.      к.ч.26 імені О.Пчілки

2.      к.ч.54 імені Г.Коренець

3.      к.ч.14 імені С.Крушельницької

 

 

     Табірництво

 

     Хлопці

 

1.      к.ч.5 імені Р.Купчинського

2.      к.ч.73 імені І.Богуна, к.ч.69 імені Б.Хмельницького

3.      підг. курінь імені І.Багряного, підг. курінь імені Байди Вишневецького

 

   Дівчата

 

1.      к.ч.26 імені О.Пчілки, к.ч.36 імені А.Ярославни

2.      к.ч.4 імені Н.Лісовської, к.ч.52 імені М.Чорної

3.      к.ч.54 імені Г.Коренець

 

 

   Смуга Перешкод

 

   Хлопці

 

1.      к.ч.1 імені Д. Галицького, к.ч.73 імені І.Богуна

2.      підг. курінь імені Байди Вишневецького, к.ч.43 імені П.Орлика

3.      підг. курінь імені І.Багряного, к.ч.81 імені Онишкевича

 

     Дівчата

 

1.      к.ч.12 імені М.Чурай

2.      к.ч.14 імені С.Крушельницької

3.      к. імені Гайовської –Рути

 

     Волейбол

 

     Хлопці

 

1.      ст. Броди

2.      ст. Миколаїв

3.      к.ч.61 імені О.Тисовського

 

      Дівчата

 

1.      к.ч.12 імені М.Чурай

2.      підг. курінь імені М.Заньковецької

3.      к.ч.4 імені Н.Лісовської

 

 

 

      Футбол

 

      Хлопці

 

1.      підг. курінь імені Байди Вишневецького

2.      підг. курінь імені І.Багряного

3.      к.ч.81 імені Онишкевича

 

      Дівчата

 

    1.   к.ч.4 імені Н.Лісовської

    2.   підг. курінь імені М.Заньковецької

    3.   к. імені Гайовської-Рути

 

 і в загальному заліку перемоги святкували:


серед дівчат:

  1. к. ч. 14 ім. Соломії Крушельницької
  2. к. ч. 4 ім. Насті Лісовської
  3. к. ч. 52 ім. Марти Чорної
Серед хлопців:
  1. підг. курінь ім.. Байди Вишневецького
  2. к. ч. 73 ім. Івана Богуна
  3. підг. курінь імені Івана Багряного

 

 

   

 

 

 



Новини

13.05.12
СВ 2012
Читати цілу новину...

14.04.12
Курінний вишкіл практичного пластування 2012
Читати цілу новину...

26.03.12
Відвідини виставки пластових видань приуроченої 100-літтю Пласту та екскурсія музеєм Михайла Грушевського
Читати цілу новину...

07.03.12
МПШ 2012
Читати цілу новину...

29.04.11
День Пластової Присяги 2011
Читати цілу новину...

28.02.11
День Пластуна 20:11
Читати цілу новину...

10.12.10
у м. Славське Сколівського р-ну Львівської обл. Відбулась 17 Курінна Рада Бульб
Читати цілу новину...

01.12.10
Курінна рада 2010
Читати цілу новину...

14.07.10
Курінний табір 2010
Читати цілу новину...

19.05.10
КВПП
Читати цілу новину...

Усі новини...