курінь імені Тараса Бульби
Україна, Львів
курінний - Тарас Коропась
зв'язковий - Юрій Гвоздович, ЛЧ
upu41@plast.org.ua
СВ 2012

13.05.2012

Додав: Святослав Курило

                   СВЯТО ВЕСНИ 2012    

11-13 травня 2012 року неподалік від Львова у селі Устя відбулось святкування сотого свята весни, яке зібрало більш ніж 600 пластунів. Легендою свята був пластовий черевик.

Цього року наш курінь так само приймав участь у святі. Маючи деталі ми заздалегідь готували все що нам необхідне : складали проект брами, меню, робили факели для нічної ілюмінації, вчили Патєрю стояти на воротах, та багато іншого!. У середу, девятого травня гурток Броненосці поїхав до Ашану за продуктами, та до Практікеру за пластовими палицями. Приїхавши до нашої << ДОМІВКИ >> на вулиці Лазаренка ми швидко розпаковували все по наплічниках. А в суботу зранку ми вирушили на місце СВ.  І зразу ми взялися до роботи, ставили намети, збирали дрова, та бельки на браму ( яка мала мати вигляд черевика ), робили кухню, прибирали, тощо.

Згодом усі учасники були вже на місці, тому і починалися вже перші змаги. Першим змагом для нас став впоряд. Ми його провалили. Але настрій команди не впав, а навпаки ми прагнули показати на що ми дійсно здатні. Після впоряду ми зварили сніданок, і знову взялися до роботи. Згодом ми були повідомлені про змаг з футболу, у якому ми гарно зіграли та пройшли далі. Також із-за хорошої погоди провід зміг провести змаг < Морська точка >, де потрібно було на катамарані проплисти крізь ворота туди і назад, скласти кораблик з паперу і пустити його на воду щоб він плив, також треба було придумати пісеньку про мокрий черевик з чим ми успішно справились.

До вечора наш курінь встиг вже поставити щоглу, та перші елементи брами, до речі, щогла була однією частиною брами. Зробивши вечерю, поївши ми зробили невеличку ватру в нас на під таборі, там ми поспівали і пішли спати. Зранку ми мали спільний сніданок з Лісовськими. В нас була каша з сухофруктами та какао з цукром). Цього дня нас чекали такі змаги як : Табірництво, куховарення, футбол, волейбол, та інтелектуальний змаг, лисячий біг, нічна ілюмінація. Коротко про кожен із них.

До табірництва ми підготувались нормально, прибрали терен табору, кухню, все поскладали по місцях і тому подібне.

Куховарення, на обід ми приготували горохову зупу з картоплею, овочевий салат, гречку з тушкованим філе. Здається все було просто супер, але в другий тур ми не пройшли.

Футбол, програвши перший тайм ми змогли найти сили в собі та показати, що ми кращі, також на допоміг < 12 гравець >, ми пройшли далі. З наступною командою ми зіграли без пропущених і пройшли у ¼ фіналу, де програли досить достойному супернику. Але у боротьбі за третє місце ми виграли і посіли почесне третє місце.

Волейбол – ну не наша це гра.!

У інтелектуальному змазі було два тури. перший тур ми пройшли першими, і за сумою всіх балів ми пройшли в другий тур, в другому турі ми не виграли. Але були близькі до перемоги, натомість ми заробили 3 із 5-ти балів до загального заліку св.

Лисячий біг – у цьому змазі з куреня могло приймати участь безліч команд. З нашого куреня приймало три. Дві команди змогли найти три контрольних пунктів з семи. А от третя команда за виділений час – одну годину змогла найти 6 точок. Посівши перше місце!

Нічна ілюмінація – все здавалося просто : ліхтарики, світло, вогонь. Але не для нас. Ще у Львові ми зробили шість факелів та дістали солярку, яка забезпечує довге і рівне горіння. Прив’язавши факели до брами, обливши їх соляркою ми почали освічувати ціле місце проведення свята весни. На нас дивилося чи мало людей < половина учасників свята >. Нам пощастило, що ми зробили кілька фоток, бо коли прийшов інструктор котрий провіряв цей змаг сказав що він нічого не  бачив і не чув. Поговоривши з ним, показавши фотографії він присудив нам перше місце!.

Того ж вечора ми мали спільну вечерю з Лісовськими. Чого в них тільки і не було : гречка, картопля, мариновані огірки, помідори, цибуля. Одним словом ми були ситі!. Також вони приготували смачну халепу, яку можна було їсти без перестанку. Наступного дня зранку відбулася служба, після неї всі учасники мали по прибирати свої під табори, та піти на закриття. На закритті було нагородження всіх куренів. Ніхто з нас не очікував, що ми посядемо третє місце. Але тим більше всі були задоволені та приємно здивовані.

Це було близько 15.00, а най ближча електричка, яка від’їжджала до Львова була о 18.00, нам не хотілося так довго чекати, тому ми вирішили замовити автобус, який завіз нас до податкової. Звідтам ми знову пішли до нашої < ДОМІВКИ>, де залишили весь реманент, і задоволені розійшлись по своїх домівках.

Ось таким було соте, ювілейне свято весни львівської округи. Насиченим, яскравим, смішним та незабутнім.

 

 

    АВТОР : пл. прих.РОСТИСЛАВ ГРЕМ

   

Новини

13.05.12
СВ 2012
Читати цілу новину...

14.04.12
Курінний вишкіл практичного пластування 2012
Читати цілу новину...

26.03.12
Відвідини виставки пластових видань приуроченої 100-літтю Пласту та екскурсія музеєм Михайла Грушевського
Читати цілу новину...

07.03.12
МПШ 2012
Читати цілу новину...

29.04.11
День Пластової Присяги 2011
Читати цілу новину...

28.02.11
День Пластуна 20:11
Читати цілу новину...

10.12.10
у м. Славське Сколівського р-ну Львівської обл. Відбулась 17 Курінна Рада Бульб
Читати цілу новину...

01.12.10
Курінна рада 2010
Читати цілу новину...

14.07.10
Курінний табір 2010
Читати цілу новину...

19.05.10
КВПП
Читати цілу новину...

Усі новини...